Nie lubisz korzystać z nici dentystycznych? Skorzystaj z nowoczesnego irygatora Philips AirFloss. Małe i poręczne urządzenie, które pokocha każdy, kto choć raz z niego skorzysta.

Co to właściwie jest irygator dentystyczny?

Akcesoria stomatologiczne pozwalające naszą jamę ustną utrzymać w bardzo dobrej kondycji. Niewielkie urządzenia, w prosty sposób usunie bakterie oraz płytkę nazębną z przestrzeni międzyzębowych, poprawi kondycję naszych dziąseł.
Za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem zostają wypłukane resztki pokarmów z naszych zębów. Usuwanie płytki nazębnej, w miejscach, w których tradycyjna szczoteczka nie ma możliwości dotarcia. Już pierwsze użycie irygatora polepsza nasze uzębienie, z każdym użycie

Wielu posiadaczy nowoczesnego irygatora, bardzo sobie chwali jego działanie. Poza usunięciem płytki nazębnej, niewielkie urządzenie w łatwy sposób wyczyści przestrzenie międzyzębowe oraz trudnodostępne miejsca. Wnioski z badań przeprowadzonych na użytkownikach Philips AirFloss są bardzo korzystne, po trzech miesiącach korzystania z tego irygatora użytkownicy dostrzegli zadowalające efekty. Czyszczenie całej jamy ustnej trwa zaledwie 30 sekund.
Naciśnięcie przycisku włącza strumień wody i tak kolejno przy każdej przestrzeni.

Czy tylko płytka nazębna?

Oczywiście, że nie w dwa tygodnie można poprawić zdrowie naszych zębów.
Wszystko dobrze wygląda, wystarczy skierować, nacisnąć i wyczyścić. W modelu bezprzewodowym występuje dużo mniejszy zbiornik niż w stacjonarnym. Do pojemnika nalewamy wodę, następnie przeprowadzamy proces irygacji, na cały zabieg niestety nie wystarczy jednorazowa woda w pojemniku. Etap dolewania należy powtórzyć, gdy zbiorniczek będzie pusty. Większe zbiorniki na wodę można odnaleźć w modelach stacjonarnych, które wymagają podłączenia do prądu by działały. Wszystko zależy od nas, proste i łatwe w obsłudze urządzenie, czy szybko nauczymy się obsługi nowego aparatu.

Nowoczesna technologia

Zastosowany rodzaj rozwiązania wykorzystuje powietrze i mikrokropelki. Niewiele spotykanych modeli na rynku, a ten produkt jest niezastąpiony.

Dlaczego wybrać Philips AirFloss? Łatwy w obsłudze, ergonomiczny kształt oraz co ważne antypoślizgowe zakończenia. W zaproponowanym sprzęcie możemy odnaleźć kilka ciekawych udogodnień, wskaźnik akumulatora, niski poziom możemy zaobserwować podczas migania.

Wybrany irygator dentystyczny to ciekawa propozycja dla osób zabieganych, szybki i sprawny w obsłudze pomoże utrzymać nasza jamę ustną w jak najlepszej kondycji.