Sezon wakacyjny co prawda się już kończy, ale nadal mamy wiele okazji, żeby zabrać naszą drugą połówkę na romantyczny weekend. Ale gdzie możemy się wybrać? I jak zaplanować taki wyjazd?

Wybierz miejsce

Najważniejsze jest to, że wybieramy się tam tylko na weekend, więc nie powinniśmy decydować się na miejsce, które jest daleko od miejsca naszego zamieszkania. Nie chcemy przecież spędzić dwóch dni w samochodzie. Dlatego jeśli mieszkamy w Trójmieście, dobrze będzie wybrać się gdzieś nad morze. Jednak najlepiej, jeśli wyjedziemy poza miasto, w którym mieszkamy. W końcu chcemy wyjechać na weekend, żeby odciąć się od naszego codziennego życia.

Zadbaj o hotel

Tutaj wszystko będzie zależało od tego w jakiej porze roku wyjeżdżamy. Latem mamy znacznie więcej możliwości, bo możemy zabrać naszą drugą połówkę do domku letniskowego, lub pod namiot. Zimą pozostaje nam tylko hotel, ale nawet tam możemy spędzić naprawdę romantyczny wyjazd. Ważne jest to, żeby wybrać miejsce, w którym będziemy mogli spędzić czas tylko we dwójkę. Z założenia odpadają wszelkie hostele, w których wiele osób śpi w jednym pokoju. Oczywiście nie musimy wydawać majątku na miejsce do spania, ale też nie warto tutaj przesadnie oszczędzać. Chcemy przecież cieszyć się weekendem, a nie przejmować standardem pokoju.