Rozeszłaś się z mężczyzną, ale w głębi duszy nadal liczysz, że do siebie wrócicie? Wrodzony honor nie pozwala Ci jednak na to, aby samej mu to zaproponować? Jeśli tak, przedstawiamy poniżej 3 skuteczne sposoby na to, jak odzyskać faceta. Inicjując pewne sytuacje, możesz go zachęcić do działania i przyjścia do Ciebie z propozycją powrotu i próby ułożenia wszystkiego na nowo. Dzięki temu Ty zachowasz twarz i osiągniesz zamierzony cel, a on będzie mieć poczucie, że jest zwycięzca. Pamiętaj, że aby odzyskać chłopaka musisz dać mu się poczuć mężczyzną na 100 procent.

1. Ładny wygląd pomaga odzyskać byłego faceta

Nie jest tajemnicą, że po rozstaniu kobiety lubią zmienić coś w swoim wyglądzie. Ty możesz pójść o krok dalej i zamiast tylko modyfikować fryzurę, zmień cały sposób ubierania się, zadbaj o sylwetkę, zacznij chodzić na siłownię itp. Zmiana wizerunku o 180 stopni nie może być niezauważona dla Twojego faceta. Jeśli nie masz możliwości spotykać się w nim w realu, wykorzystaj social media, na których będziesz wrzucać swoje zdjęcia, np. w towarzystwie przyjaciółek. Pamiętaj jednak o tym, aby nie pójść o krok za daleko i nie odebrać nadziei byłemu chłopakowi, że ma szansę do Ciebie wrócić. Wrzucanie swoich zdjęć w towarzystwie innych mężczyzn niekoniecznie jest dobrym sposobem na odzyskanie byłego faceta. Może on wówczas się poddać i uznać, że nie ma sensu już się starać, skoro znalazłaś kogoś lepszego od niego.

2. Poczta pantoflowa pomaga odzyskać chłopaka

Jeśli macie wspólnych znajomych, wykorzystaj ten fakt i wypuść informację, że nadal nie skreśliłaś swojego byłego chłopaka. Może ta informacja do niego dotrze i doda mu sił, by podjąć walkę o Ciebie lub wyjść z propozycją spotkania. Pamiętaj jednak o tym, aby nie wyrażać się negatywnie na temat byłego partnera, ponieważ może to wywołać odwrotny skutek od zamierzonego. Zamiast tego wypowiadaj się o nim w tonie, że był męski, opiekuńczy, miał pewne wady, ale z perspektywy czasu widzisz, że nie były takie wielkie.

3. Prośba o pomoc sposobem, aby odzyskać upartego faceta

Faceci bardzo lubią czuć się potrzebni. Pamiętaj o tym i nie bój się prosić swojego byłego o pomoc lub przysługę. Potrzebujesz kogoś, kto naprawi przeciekający kran, niedrożny odpływ, wymieni żarówkę w samochodzie lub zawiezie Cię gdzieś? Zadzwoń do twojego byłego faceta i zapytaj łamiącym głosem, czy jest w stanie Ci pomóc. w 99 przypadkach na 100 nie będą oni w stanie Ci odmówić, pod warunkiem że jeszcze cokolwiek do Ciebie czują. Kiedy już się zobaczycie, postaraj się odzyskać jego zaufanie, ale rób to w sposób niespieszny i bardzo naturalny. Wielu mężczyzn na tym etapie jest bardzo wrażliwych na ewentualny podstęp.