Naszywki (Warszawa) to doskonały sposób na odświeżenie garderoby. Doskonale zmienia design każdego ubrania nadając mu osobliwego charakteru lub pazura. Dzięki naszywkom możemy więc nadać nowego blasku starym, nudnym lub znoszonym częściom garderoby. Są również doskonałe, gdy w ulubionych spodniach czy na ukochanej bluzie pojawi się nieestetyczne przetarcie lub brzydka dziura.

Naszywki znamy od dzieciństwa. Pojawiają się przecież jako łatki na przetartych kolanach, gdy uczyliśmy się raczkować, na szkolnych mundurkach, gdy przyłączają nas do konkretnej klasy, a także na sport-owych uniformach symbolizując naszą przynależność do danej drużyny lub do bycia jej kibicem. W późniejszych latach naszywki stają się często elementem brandingu danej firmy i zdobić mogą robocze ubrania, jak i reklamowe koszulki.

Naszywki (Warszawa) mają wszechstronne zastosowanie. Świetnie sprawdzają się w znakowaniu odzieży: roboczej, reklamowej, jak i codziennej. I nie straszny im wyjątkowej wrażliwości materiał. Wystarczy dopasować odpowiednią naszywkę do danego materiału, a nie naruszy ona w żaden sposób delikatnej struktury danej tkaniny.

Naszywki doskonale potrafią zamaskować każdy mankament, dziurę, przetarcie, uszkodzenie czy zaciągnięcie materiału. Dzięki nim nie musimy od razu wymieniać garderoby na nową – wystarczy naprawić ulubioną bluzkę, spodnie czy koszulkę. Naszywki często też wykorzystywane są przez różne marki – bez problemu można nanieść na nie logotyp danej firmy, aby każdy, kto nosi daną rzecz, mógł reklamować markę.

Naszywki stanowią też bezkonkurencyjny sposób na nadanie odzieży indywidualnego i oryginalnego charakteru. Dzięki nim stworzyć można wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju strój, który dokładnie odpowie na nasze potrzeby estetyczne i preferencje. Może odpowiadać naszym gustom muzycznym, romantycznemu usposobieniu lub wojskowym manierom. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, bo sami możemy stworzyć własny projekt, który zostanie naniesiony na daną naszywkę.